NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Gospodarka Odpadami 1/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Firma EKORUM organizuje regionalną konferencję „WPGO woj. lubuskiego”, która odbędzie się 6 października 2015 r., w Hotelu Ruben, w Zielonej Górze. To kolejna konferencja cyklu jaki jest realizowany w poszczególnych województwach.
    admin | dodano 2015-09-18   

Grupa N+P z siedzibą w Nieuw-Bergen zdobyła tytuł Firmy roku w zakresie dostarczania paliwa alternatywnego dla przemysłu cementowego („Global Cemfuels alternative fuel supplier of the year”).
    admin | dodano 2015-09-15   

Umacnianie bezpieczeństwa chemicznego, perspektywa włączenia w te działania polskich producentów firm z sektora obronnego i przemysłu oraz ustalenia w sprawie nadchodzącego kongresu i targów były głównymi tematami, poruszanymi w trakcie konferencji prasowej.
    admin | dodano 2015-09-09   

Spółka VIVE Textile Recycling rozpoczęła współpracę ze znanym projektantem Mariuszem Przybylskim. Współpraca zaowocuje przygotowaniem kolekcji eleganckich kreacji, stworzonej z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu.
    admin | dodano 2015-09-07   

Najbliższe targi POL-ECO-SYSTEM (27-30.10.2015 r.) w Poznaniu to okazja, by zobaczyć, jak kwestie ekonomiczne łączą się z ekologią. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną produkty poprawiające komfort życia, a w ramach konferencji dowiemy się, które rozwiązania i technologie ochrony środowiska są opłacalne.
    admin | dodano 2015-09-03   

Już po raz piąty firma EKORUM organizuje ogólnopolskie warsztaty komunalne „Opłata śmieciowa w praktyce”, które odbędą się 17 września 2015r., na terenie MTP w Poznaniu.
    admin | dodano 2015-08-31   

Rozwój cywilizacyjny wiąże się z postępem uszeregowanym w epoki w zależności od najistotniejszych zdarzeń zmieniających poziom i styl życia: pary, żelaza, elektryczności czy atomu. Jak więc czasy, w których żyjemy będą definiować potomni: epoką marnotrawstwa czy epoką odzysku?
    admin | dodano 2015-08-28   

Sprawdź, jak zorganizować przestrzeń kuchni, żeby ułatwić sobie sortowanie śmieci. Wybierz kosz do segregacji, z którego możesz wygodnie korzystać. Architektka Aleksandra Przybyła radzi, jak aranżować przestrzeń na potrzeby segregacji w większych i mniejszych mieszkaniach.
    admin | dodano 2015-08-24   

Firma ProEkoNatura, której właścicielem od marca br. jest spółka FBSerwis, zmieniła nazwę na FBSerwis Dolny Śląsk. Pierwszą inwestycją jest rozbudowa składowiska w Ścinawce Dolnej (Kotlina Kłodzka).
    admin | dodano 2015-08-13   

Senatorowie zagłosowali w piątek za przyjęciem nowelizacji trzech ustaw ważnych dla ochrony środowiska naturalnego. Przepisy dotyczą: poprawy jakości powietrza, lepszej ochrony przed awariami przemysłowymi, a także zmian w ustawie o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.
    admin | dodano 2015-08-10